Cennik


W Snappy karnety dostosowane są do Państwa potrzeb ;) Możliwych jest kilka radzajów karnetów oraz form zapłaty za zajęcia taneczne:

Pojedyncze Zajęcia, Karnet Miesięczny, Podwójny lub Potrójny Karnet Miesięczny, Karnet Rodzinny oraz Lekcja Prywatna

Zajęcia trwają 60 minut (czasem kilka dodatkowych minut na sprawy organizacyjne).

KARNETY i CENY:

Zajęcia pojedyncze - 25 zł

Pierwszy karnet miesięczny - 70 zł (Jeden styl taneczny - 1 godzina w tygodniu)

Drugi karnet w miesiącu - 50 zł (2-gi styl lub 2-ga godzina tego samego stylu) (rabat 20 zł)

Trzeci karnet w miesiącu - 40 zł (3-cia godzina w tygodniu) (rabat 30 zł)

Karnet rodzinny - rodzeństwo uczęszczające do Snappy płaci 55zł za każdy pojedynczy karnet (rabat 15zł za każdy karnet)

Lekcja prywatna - 70 zł

Uwaga: Opłata za karnet wynosi 70zł jeśli w miesiącu wypadają 4 treningi. Jeśli zajęć jest mniej lub więcej, wtedy kwota zmienia się proporcjonalnie.

Cennik obowiązuje od 17.09.2019r.

Opis poszczególnych karnetów

ZAJĘCIA POJEDYNCZE

Chcesz spróbować swoich sił w tańcu, a może po prostu nie wiesz jeszcze na jaki styl się zdecydować ? Możesz zapłacić za POJEDYNCZE ZAJĘCIA. Jeśli Ci się spodobają - po zajęciach kupisz karnet dopłacając tylko różnicę.

KARNET MIESIĘCZNY

Wybrałeś/aś już swój styl, jesteś zdecydowany/na na regularne zajęcia w swojej grupie,
a przy okazji chcesz trochę zaoszczędzić ? Najlepszym wyborem dla Ciebie będzie KARNET MIESIĘCZNY. Karnet jest imienny i zawiera jedną lekcję w tygodniu.

DRUGI KARNET MIESIĘCZNY

Jedna godzina zajęć w tygodniu to dla Ciebie za mało, a może po prostu pragniesz poznać więcej niż jeden styl taneczny ? Wykup DRUGI KARNET MIESIĘCZNY, a będziesz mógł uczęszczać na dwa zajęcia w tygodniu korzystając z odpowiedniego rabatu.

TRZECI KARNET MIESIĘCZNY

Trzeci karnet jest dla prawdziwych pasjonatów. Trzy zajęcia w tygodniu dla osoby, dla której dwie godziny tygodniowo to zdecydowanie za mało. Taka osoba zasługuje, by za trzeci karnet zapłacić tylko 40zł

KARNET RODZINNY

Jeżeli z danej rodzinki uczęszcza więcej osób niż jedna (bracia, siostry lub brat i siostra) wtedy za karnet zapłacą po 55zł, a nie 70zł. Promocja nie łączy się z innymi promocjami (np. z DRUGIM lub TRZECIM karnetem miesięcznym).
Przykład 1: Chłopiec chodzi na Hip Hop razem z siostrą lub chłopiec chodzi na Break Dance, a siostra na Hip Hop. Zamiast płacić po 70zł za każde, płacą po 55zł co łącznie daje nie 140zł lecz 110zł(30zł rabatu)
Przykład 2: Chłopiec chodzi na Break Dance, a jego siostra na Break Dance i Hip Hop. Normalnie zapłaciliby 70zł za pierwszy karnet dla chłopca, 70zł za pierwszy karnet dla dziewczynki i 50zł za drugi karnet dla dziewczynki. Bez rabatu zapłaciliby 190zł, ale korzystając z "KARNETU RODZINNEGO" zapłacą tylko 165zł, czyli jeszcze mniej niż korzystając tylko z ulgowego karnetu "DRUGI KARNET MIESIĘCZNY".

LEKCJA PRYWATNA

Czujesz, że potrzebujesz więcej uwagi, chesz nauczyć się wystrzałowej choreografii lub podciągnąć posiadane już umiejętnośći, a może nie potrafisz się skoncentrować ćwicząc
w grupie? Wykup LEKCJĘ PRYWATNĄ u swojego instruktora. Dzięki temu trener skupi się tylko na Tobie, wytłumaczy Ci precyzjnie każdy ruch, ułoży Ci oryginalny występ i przygotuje muzykę.

Pozostałe uwagi odnośnie opłat

Wpłat dokonujemy osobiście gotówką lub przelewem bankowym

Szczegóły dotyczące przelewu bankowego

mBank

Damian Osiakowski

Numer konta: 13 1140 2004 0000 3902 7575 4780

W tytule przelewu należy wpisać: Imię i Nazwisko uczestnika oraz dzień i godzinę zajęć.

np. Ania Kowalska wtorek 16:30

  • Logo i zarazem link do profilu Vanila na facebooku
  • Logo i zarazem link do profilu Vanila na youtube
  • link do profilu Google+ Vanila
  • Walidacja

    Poprawny HTML
  • Poprawny CSS
  • Dostępność

    Strona Dostępna - Poziom A