Cennik


Możliwych jest kilka form zapłaty za zajęcia: Pojedyncze Zajęcia, Karnet Miesięczny, Podwójny lub Potrójny Karnet Miesięczny Karnet Rodzinny oraz Lekcja Prywatna

Zajęcia trwają 60 minut (czasem kilka dodatkowych minut na sprawy organizacyjne).

Każdy karnet ma inną cenę:

Zajęcia pojedyncze - 25 zł

Pierwszy karnet miesięczny - 65 zł (Jeden styl taneczny - 1 godzina w tygodniu)

Drugi karnet w miesiącu - 45 zł (2-gi styl lub 2-ga godzina tego samego stylu) (rabat 20 zł)

Trzeci karnet w miesiącu - 35 zł (3-cia godzina w tygodniu) (rabat 30 zł)

Karnet rodzinny - rodzeństwo uczęszczające do Snappy płaci 50zł za każdy pojedynczy karnet (rabat 15zł za każdy karnet)

Lekcja prywatna - 60 zł

Uwaga: Opłata za karnet wynosi 65zł jeśli w miesiącu wypadają 4 treningi. Jeśli zajęć jest mniej lub więcej, wtedy kwota zmienia się proporcjonalnie.

Cennik obowiązuje od 21.09.2015r.

Opis poszczególnych form zapłaty

ZAJĘCIA POJEDYNCZE

Chcesz spróbować swoich sił w tańcu, a może po prostu nie wiesz jeszcze na jaki styl się zdecydować ? Możesz zapłacić za POJEDYNCZE ZAJĘCIA. Jeśli Ci się spodobają - po zajęciach kupisz karnet dopłacając tylko różnicę.

KARNET MIESIĘCZNY

Wybrałeś/aś już swój styl, jesteś zdecydowany/na na regularne zajęcia w swojej grupie,
a przy okazji chcesz trochę zaoszczędzić ? Najlepszym wyborem dla Ciebie będzie KARNET MIESIĘCZNY. Karnet jest imienny i zawiera jedną lekcję w tygodniu.

DRUGI KARNET MIESIĘCZNY

Jedna godzina zajęć w tygodniu to dla Ciebie za mało, a może po prostu pragniesz poznać więcej niż jeden styl taneczny ? Wykup DRUGI KARNET MIESIĘCZNY, a będziesz mógł uczęszczać na dwa zajęcia w tygodniu korzystając z odpowiedniego rabatu.

TRZECI KARNET MIESIĘCZNY

Trzeci karnet jest dla prawdziwych pasjonatów. Trzy zajęcia w tygodniu dla osoby, dla której dwie godziny tygodniowo to zdecydowanie za mało. Taka osoba zasługuje, by za trzeci karnet zapłacić tylko 35zł

KARNET RODZINNY

Jeżeli z danej rodzinki uczęszcza więcej osób niż jedna (bracia, siostry lub brat i siostra) wtedy za karnet płacą 50zł, a nie 65zł. Promocja nie łączy się z innymi promocjami (np. z DRUGIM lub TRZECIM karnetem miesięcznym).
Przykład 1: Chłopiec chodzi na Hip Hop razem z siostrą lub chłopiec chodzi na Break Dance, a siostra na Hip Hop. Zamiast płacić po 65zł za każdy karnet, płacą po 50zł co łacznie daje nie 130zł lecz 100zł(30zł rabatu)
Przykład 2: Chłopiec chodzi na Break Dance, a jego siostra na Break Dance i Hip Hop. Normalnie by zapłacili 65zł za pierwszy karnet dla chłopca, 65zł za pierwszy karnet dla dziewczynki i 45zł za drugi karnet dla dziewczynki, korzystajac z promocji "DRUGI KARNET MIESIĘCZNY". Łącznie wyszłoby 175zł. Natomiast w "KARNECIE RODZINNYM" płacą za każdy karnet 50zł, co daje łącznie 150zł, czyli jeszcze mniej niż korzystając z ulgowego karnetu "DRUGI KARNET MIESIĘCZNY".

LEKCJA PRYWATNA

Czujesz, że potrzebujesz więcej uwagi, chesz nauczyć się wystrzałowej choreografii lub podciągnąć posiadane już umiejętnośći, a może nie potrafisz się skoncentrować ćwicząc
w grupie? Wykup LEKCJĘ PRYWATNĄ u swojego instruktora. Dzięki temu trener skupi się tylko na Tobie, wytłumaczy Ci precyzjnie każdy ruch, ułoży Ci oryginalny występ i przygotuje muzykę.

Pozostałe uwagi odnośnie opłat

Wpłat dokonujemy osobiście gotówką lub przelewem bankowym

Szczegóły dotyczące przelewu bankowego

mBank

Damian Osiakowski

Numer konta: 13 1140 2004 0000 3902 7575 4780

W tytule przelewu należy wpisać: Imię i Nazwisko uczestnika, styl który tańczy, dzień i godzina zajęć.

np. Ania Kowalska, Break Dance, poniedzialek 17:30

  • Logo i zarazem link do profilu Vanila na facebooku
  • Logo i zarazem link do profilu Vanila na youtube
  • link do profilu Google+ Vanila
  • Walidacja

    Poprawny HTML
  • Poprawny CSS
  • Dostępność

    Strona Dostępna - Poziom A