Cennik


W Snappy karnety dostosowane są do Państwa potrzeb ;) Możliwych jest kilka radzajów karnetów oraz form zapłaty za zajęcia taneczne:

Pojedyncze Zajęcia, Karnet Miesięczny, Podwójny lub Potrójny Karnet Miesięczny, Karnet Rodzinny oraz Lekcja Prywatna

Zajęcia trwają 60 minut (czasem kilka dodatkowych minut na sprawy organizacyjne).

KARNETY i CENY:

Zajęcia pojedyncze - 30 zł

Pierwszy karnet miesięczny - 80 zł (Jeden styl taneczny - 1 godzina w tygodniu)

Drugi karnet w miesiącu - 60 zł (2-gi styl lub 2-ga godzina tego samego stylu) (rabat 20 zł)

Trzeci karnet w miesiącu - 50 zł (3-cia godzina w tygodniu) (rabat 30 zł)

Karnet rodzinny - rodzeństwo uczęszczające do Snappy płaci 65zł za każdy pojedynczy karnet (rabat 15zł za każdy karnet)

Lekcja prywatna - 100 zł

Uwaga: Opłata dla przykładu za pojedyńczy karnet wynosi 75zł jeśli w miesiącu wypadają 4 treningi. Jeśli zajęć jest mniej lub więcej, wtedy kwota zmienia się proporcjonalnie.

Cennik obowiązuje od 01.10.2022r.

Opis poszczególnych karnetów

ZAJĘCIA POJEDYNCZE

Chcesz spróbować swoich sił w tańcu, a może po prostu nie wiesz jeszcze na jaki styl się zdecydować ? Możesz zapłacić za POJEDYNCZE ZAJĘCIA. Jeśli Ci się spodobają - po zajęciach kupisz karnet dopłacając tylko różnicę.

KARNET MIESIĘCZNY

Wybrałeś/aś już swój styl, jesteś zdecydowany/na na regularne zajęcia w swojej grupie,
a przy okazji chcesz trochę zaoszczędzić ? Najlepszym wyborem dla Ciebie będzie KARNET MIESIĘCZNY. Karnet jest imienny i zawiera jedną lekcję w tygodniu.

DRUGI KARNET MIESIĘCZNY

Jedna godzina zajęć w tygodniu to dla Ciebie za mało, a może po prostu pragniesz poznać więcej niż jeden styl taneczny ? Wykup DRUGI KARNET MIESIĘCZNY, a będziesz mógł uczęszczać na dwa zajęcia w tygodniu korzystając z odpowiedniego rabatu.

TRZECI KARNET MIESIĘCZNY

Trzeci karnet jest dla prawdziwych pasjonatów. Trzy zajęcia w tygodniu dla osoby, dla której dwie godziny tygodniowo to wciąż za mało. Taka osoba zasługuje, by za trzeci karnet zapłacić tylko 45zł

KARNET RODZINNY

Jeżeli z danej rodzinki uczęszcza więcej osób niż jedna (bracia, siostry lub brat i siostra) wtedy za karnet zapłacą po 60zł, a nie 75zł. Promocja nie łączy się z innymi promocjami (np. z DRUGIM lub TRZECIM karnetem miesięcznym).
Przykład 1: Chłopiec chodzi na Hip Hop razem z siostrą lub chłopiec chodzi na Break Dance, a siostra na Hip Hop. Zamiast płacić po 75zł za każde dziecko, płatność wyniesie po 60zł co łącznie daje nie 150zł lecz 120zł(30zł rabatu ;)
Przykład 2: Chłopiec chodzi na Break Dance, a jego siostra na Break Dance oraz Hip Hop. Bez rabatów płatność wyniosłaby odpowiednio 75zł za pierwszy karnet dla chłopca, 75zł za pierwszy karnet dla dziewczynki oraz 75zł za drugi karnet dla dziewczynki. Bez rabatu zapłaciliby 225zł, ale korzystając z "KARNETU RODZINNEGO" (60zł za każdy karnet) zapłacą tylko 180zł, czyli jeszcze mniej niż korzystając tylko z ulgowego karnetu "DRUGI KARNET MIESIĘCZNY".

LEKCJA PRYWATNA

Czujesz, że potrzebujesz więcej uwagi, chesz nauczyć się wystrzałowej choreografii lub podciągnąć posiadane już umiejętnośći, a może nie potrafisz się skoncentrować ćwicząc
w grupie? Wykup LEKCJĘ PRYWATNĄ u swojego instruktora. Dzięki temu trener skupi się tylko na Tobie, wytłumaczy Ci precyzjnie każdy ruch, ułoży Ci oryginalny występ i przygotuje muzykę.

Pozostałe uwagi odnośnie opłat

Wpłat dokonujemy osobiście gotówką lub przelewem bankowym

Szczegóły dotyczące przelewu bankowego

mBank

Damian Osiakowski

Numer konta: 13 1140 2004 0000 3902 7575 4780

W tytule przelewu należy wpisać: Imię i Nazwisko uczestnika oraz dzień i godzinę zajęć.

np. Ania Kowalska wtorek 16:30

  • Logo i zarazem link do profilu Vanila na facebooku
  • Logo i zarazem link do profilu Vanila na youtube
  • link do profilu Google+ Vanila
  • Walidacja

    Poprawny HTML
  • Poprawny CSS
  • Dostępność

    Strona Dostępna - Poziom A