Instrukcja obsługi zajęć z MJ :)

Moje drogie MJ-Gumisie.

Poniżej zamieszczam chronologiczny (względem naszego układu) spis wszystkich piosenek, wraz z linkiem do filmików na youtubie, na których możecie się wzorować. Dla leni podaję też czas, w którym odnajdziecie istotne ruchy. Nieśmiało wierzę w to, że choć raz każda z Was to przejrzy:)

Z pozdrowieniami – CierpliVy :)

Dodaje skończony mix do naszegp układu

To chyba, to tak na w razie czego, bo muzyke kończyłem o 4 rano więc nie dam głowy uciąć, że wszystko jest ok

Poznajcie też moją dobroć :) - Otóż wyciąłem całkiem to bujanie się w The don't care więc robicie od razu ten ruch supermana (jeden raz) oraz następny też raz.

- MJ Mega Mix 7 (18,1mb)Pobierz


They Don’t Care About Us

Od 1:30 – rzecz jasna skracamy marsz do 4 uderzeń w bark za pierwszym razem, a za drugim do 2 razy. Krok, w którym się podnosimy na jednej nodze, robimy 4 razy.

Billie Jean Live – Motown 25

Od początku do…właściwie ciężko stwierdzić, do którego miejsca. Nie jest to typowe solo Michaela Jacksona, ponieważ przeplatane jest ze śpiewem. Wybrałem esencje ruchów z tego występu i nieco je uprościłem, ale z pewnością odnajdziecie je wszystkie. Proszę przyjrzyjcie się szczegółom jak np. dłoń w pierwszym ruchu:).

Bad

1 część od początku do sekundy 0:17 - tańczymy dokładnie to samo jak w teledysku, poza małym odejściem od oryginału - po obrocie – tam każdy robi co innego, ale my już mamy to ustalone.

2 część od 0:35 do 0:43 – identycznie jak w klipie.

Michael Jackson – Dangerous LIVE

Od 0:52 robimy niemalże identycznie z tym, że ułożenie rąk w gumiskoku wykorzystałem z 3:25 no i zmieniłem końcówkę żeby ładniej to skończyć (wykorzystałem kawałek z 3:46, ale to raptem dwa ruchy:)).

Beat It

Od 3:52 do 4:17 – robimy identycznie jak w klipie. Nie chce faworyzować Renaty, jednak musze Jej przyznać rację, że miała dobre wyczucie chcąc pierwszy ruch robić z lewej ręki. Wciąż uważam, że na przemian łatwiej jest zapamiętać, ale zwracam honor zarówno Renacie jak i tym z Was, które chciały zrobić inaczej. Pozostawiam Wam decyzje o tym, czy jesteśmy wierni oryginałowi , czy zostawiamy to tak, jak ustaliliśmy?

The Way You Make Me Feel

Od 5:40 do z tym, że tu wyjątkowo ułatwiliśmy, skróciliśmy i przerobiliśmy wersję :). Warto jednak się wsłuchać w dźwięki towarzyszące krokom i zobaczyć jak ruchy wyglądają w oryginale.

Thriller

Od 0:43 do 1:20 identycznie jak w teledysku, włącznie ze stylem poruszania się a la zombie:)

  • Logo i zarazem link do profilu Vanila na facebooku
  • Logo i zarazem link do profilu Vanila na youtube
  • link do profilu Google+ Vanila
  • Walidacja

    Poprawny HTML
  • Poprawny CSS
  • Dostępność

    Strona Dostępna - Poziom A